Filtr

0 Kč
340 Kč

Pánské trenýrky vzor 27

240 Kč
179 Kč

Pánské trenýrky vzor 30

240 Kč
199 Kč

Trenýrky Classic vzor 17

210 Kč
169 Kč
Boxerky

Boxerky z našeho internetového obchodu vybíráme pečlivě tak, aby splňovala určitá kritéria - nedůležitější je pro nás kvalita, pohodlí a vzhled. Jděte do nich a budete jak jinak než příjemně prekvapen. To nejlepší z evropského trhu se právě prostírá před Vašima očima.

Geniálně propracované boxerky

Pro pány jsme připravili neotřelou kolekci spodního prádla - oblíbené boxerky. Tento druh spodního prádla poznáte jednoduše - od trenýrek se liší svým obepnutým střihem, ale jsou za jedno v prodloužené délce nohaviček. Vybrali jsme pro Vás boxerky v prvotřídní kvalitě, z nejvyhledávanějšího materiálu zajišťujícího pohodlí při pohybu (bavlna se směsí elastanu v různém poměru), uchovávající pevnost i hladkost látky i po několikerém praní. Boxerky jsou šité se středně dlouhou, krátkou i dlouhou nohavičkou.  Buďte moderní, buďte styloví a vyberte si boxerky, které Vám padnou do oka. K naší nabídce se budete chtít neustále vracet.

Top výběr boxerek pro každého

Nepřehlédněte pánské boxerky, které jsou vytvořeny ze speciálního vlákna s podílem vlny zajišťujícím maximální komfort při nošení. Díky svým unikátním termoregulačním vlastnostem je zabráněno přehřátí i prochladnutí rizikové partie. Jsou výborným doplňkem pro všechny aktivní muže. Mezi nejoblíbenějšími boxerkami vévodí značka Brubeck. Jsou vysoce oceňovány pro svou elasticitu, geniálně jednoduchý a přitom vkusný střih, kvalitní zpracování a v neposlední řadě také cenově zajímavé.