Filtr

0 Kč
410 Kč
Podvazkové pásy

Podvazkový pás je skvělou příležitostí, jak vyjádřit svou rafinovanou ženskost. Nejen že skvěle doplní Váš model jako komplet s podprsenkou a tangy či kalhotkami, ale může také sloužit jako praktická pomůcka při držení punčoch.

Podvazkové pásy jsou stále v módě

Možná se v minulosti zdálo, že podvazkové pásy odvane čas. Opak je ale skutečností. Toto spodní prádlo se stává stále vyhledávanějším a oblíbenějším díky ohromujícímu estetickému efektu, ale i své funkčnosti - drží punčochy na místě. Kdo si jednou oblíbil tento jedinečný styl oblékání, již nikdy nebude volit jinak. V naší jedinečné nabídce může shlédnout podvazkové pásy v různých barevných kombinacích, ale i střizích, ve kterých se dozajista proměníte v hvězdu večera.

Souprava spodního prádla spolu s podvazkovým pásem

Tento minimalistický kousek spodního prádla patří do šatníku každé ženy, která se nebojí přiznat svou ženskost a chce potěšit svého partnera. Podvazkový pás je základní garderobou pro soukromé chvíle strávené s partnerem. Se čtveřicí - tanga, punčochy, podprsenka a podvazkový pás - se prostě nemůžete splést. Jedná se o pomyslnou třešničkou na dortu v soupravě spodního prádla.