Filtr

0 Kč
490 Kč

Dámské triko Carlita bílé

Skladem
448 Kč
339 Kč
Spodní košilky

Nabízíme Vám velmi módní a pohodlné spodní košilky, které jsou dostupné v různých barevných provedeních. Tyto spodní košilky nejsou určené jen k nošení pod oblečení. Klidně je můžete nosit i jako jednoduchý top k šortkám nebo sukni v létě.

Spodní košilky nejen do práce

Myslíte si, že spodní košilky jsou v současnosti přežitek? Nikoli. Kvalitní spodní košilky by měly doplňovat outfit každé moderní ženy, a to zejména v zimním období. Nosíte do práce formální oblečení a vrstvení oděvu je nevhodné či se Vám jednotlivé části špatně kombinují? Nejlépe tedy učiníte, pokud zvolíte elegantní verzi oděvu se zateplovacím efektem - spodní košilku.  Její maskovací efekt oceníte i tehdy, kdy zvolíte lehkou průhlednou košili či halenku. Dobrý pocit ze svého já na sebe nedá dlouho čekat. Svým vzezřením podpoříte přirozené sebevědomí, které se odrazí i při Vaší práci.

Moderní spodní košilky

Košilky se v současnosti vyrábí zejména z elastického splývavého materiálu - microfibry či mikrovlákna. Ten zaručuje perfektní přilnutí košilky k pokožce a komfort při nošení.  Prodyšnost je jeho vlastnost číslo jedna. Všechny spodní košilky v nabídce jsou první jakosti. Některé typy košilek se výborně hodí také jako součást letního šatníku. Můžete je nosit k džínám, šortkám i sukním. Naleznete je také pod výrazy top či triko.