Filtr

0 Kč
670 Kč
Stahovací prádlo

Stahovací prádlo je v dnešní době skvělým pomocníkem všech žen, které jsou plnější postavy. Při nošení pod šaty nebo jiný druh oblečení, ve kterém chce žena vypadat úžasně, tvarují postavu a pomohou zakrýt i nějaké to kilo navíc.

Štíhlá již dnes díky našemu stahovacímu prádlu

Chcete vypadat skvěle právě teď?  Toužíte po pevném zadečku nebo plochém bříšku? Chytré ženy již dnes ví, jak na to bez zdlouhavých diet, odříkání oblíbených jídel a nikdy nekončícího cvičení. Tvarující spodní prádlo navždy změní Váš pohled na Vaši postavu. Již se nemusíte stydět obléci si upnuté kalhoty nebo šaty. Vyzkoušejte různé typy stahovacího prádla podle zvoleného oděvu a budete maximálně spokojená.  Cítit se dobře ve svém těle můžete právě nyní.

Stahovací kalhotky zárukou perfektní postavy

Oblečte si svou druhou kůži, která Vás jako mávnutím kouzelného proutku zbaví nepatřičných faldíků a vytvaruje Vaše pozadí či partii břicha. Naše nabídka je opravdu široká. Pro maximální pohodlí zvolte kalhotky s vysokým pasem, na jejichž horním lemu je umístěný silikonový pásek pro jejich lepší přilnavost. Stahovací kalhotky jsou úžasným pomocníkem v nouzi, kdy potřebujete být maličko víc spokojená sama se sebou.